VII Dzień NaLeśnika 2016

Zapraszamy na VII już Dzień NaLeśnika!

Pierwszy raz Konkurs na Mistrza Patelni odbył się w 2010 roku. Niby niedawno, ale jednak w ciągu tych 7-miu lat przewinęło się przez konkurencję tyle naleśników, że nie sposób pamiętać każdego. A bywały one przeróżne – słodkie, krówkowe, owocowe, ale i słone, pikantne i mega pikantne, „studenckie”, warzywne, tradycyjne i nowoczesne, a nawet trójwymiarowe!
Najmilej rywalizacje konkursowe wspomina zawsze Komisja Oceniająca, ale zarówno uczestnicy jak i „zwykli obserwatorzy” mają sporo uciechy i degustacji 🙂

Czekamy na Was 16 lipca na bazie na Lubaniu. Zaskoczcie nas w tym roku Wy! Przygotujcie naleśnika, którym zawojujecie Komisję i wygrywajcie nagrody!
Albo po prostu – przyjdźcie i zapewnijcie „mistrzom patelni” dobry doping 🙂

Garść informacji organizacyjnych:

Gdzie?
Oczywiście baza namiotowa na Lubaniu, Pasmo Lubania, Gorce
Kiedy?
16 lipca(sobota), zapisy do startu w Konkursie od godz. 12.00, natomiast ok. 13.00 planowany jest start Konkursu.

Konkurs?
Zasady zostaną przedstawione w odpowiednim czasie, jednakże warto zaznaczyć już teraz, że do Konkursu zgłaszamy kolejne Naleśniki a nie Drużyny.
Naleśniki konkursowe przygotowywane są przez uczestników z ciasta dostarczanego przez bazę, ale z własnego oryginalnego nadzienia!

Co po zakończeniu rywalizacji konkursowych?
popołudniowe rozgrywki drużynowe, mecz piłki siatkowej, ognisko i wieczorno-nocne huczne gitarzenie.
Nocleg – jeszcze chwilę przyjmujemy rezerwację na nocleg w namiotach bazowych, ale miejsca się kończą!
Niedziela – zajęcia własne 😉

Rezerwacje?
Informacje, rezerwacje – mailowo do 10lipca (luban@skpg.krakow.pl lub agat.ta@poczta.fm), potem tylko sms